Ersencer Dana Spicer Gurubu, Kessler ve AxleTech Türkiye Temsilcisidir

Hoşgeldiniz

Ersencer Mühendislik gücünü bilgiden alır!

İş makinaları sektöründe 40 yıla yakın deneyimimiz ile ağır hizmet tipi iş makinalarında çözüm ortağınızız.

Madencilik ve liman sektörlerinde çalışan ağır iş makinalarının komponentlerinin bakımı konusunda uzmanlaşmış olan firmamız, aktarma organları konusunda öncü Axletech ve Dana Spicer’ın Türkiye temsilcisi ve servisidir.

Ürünlerimiz savunma sanayi, tarım, liman ve madencilik gibi sektörlerde kullanılan iş makinaları ve araçlara hitap ederken, ürün yelpazemiz yurtiçi ve yurtdışı marketlere yönelik olarak aks sistemleri, transmisyon, vites kutuları, tork konverterler, kardan milleri gibi aktarma organları ve bunlara ilişkin yedek parçaları kapsamaktadır.

Bizim iş ortaklarımızın makinaları bakımlıdır; çünkü her zaman arkalarında Ersencer’in sağladığı servis gücü ve orjinal yedek parka garantili stoklarının olduğunun garantileri var.

Uzun yılların getirdiği tecrübe, teknik bilgi sayesinde ve en önemlisi yüksek yetkinliğe sahip çalışanlarımız ile bize olan beklentilerinize en iyi şekilde cevap vermeye hazırız.

Ağır hizmet tipi her türlü bakım ve yedek parka ihtiyacı için Ersencer Mühendislik Türkiye’deki en önemli adreslerdendir.

Ersencer’in diğer bir faaliyet alanı ise, muhtelif araç tipleri için mühendislik, tasarım, prototip ve üretime adaptasyon hizmetidir. İhtiyaca yönelik çözümler üretmede Ersencer ulusal bir markadır.